Členské průkazky 2015

 

 

Vážení členové,

v souvislosti s novou verzí uživatelských profilů a přesunem na jiný webhosting došlo k úpravě párování příchozích plateb příspěvků a distribuce členských průkazů, které je nutné mít u sebe při létání a případné kontrole ze strany CHKO.

Nyní tedy k novinkám:

  • Členské průkazky již nebudou rozesílány emailem, ale najdete je ve svém uživatelském profilu na webu PG Pálava v odkazu "Můj profil".
  • Průkazku si můžete buď vytisknout (po kliknutí na obrázek průkazky se otevře zvětšená verze určená k tisku) a mít ji u sebe fyzicky podobně jako v minulých letech, nebo se stráži CHKO prokážete elektronickou průkazkou - to znamená buď stažením obrázku průkazky do telefonu nebo stráži jednoduše ukážete na mobilu stránku svého profilu i s průkazkou. 
  • Na stránce Rezervací pak strážce uvidí pro daný den jak Vaši rezervaci, tak identifikační číslo, které je se jménem uvedeno i na průkazce..
  • Pokud jste ještě nestihli zaslat příspěvek na letošní rok, jeho výše zůstává i pro letošní rok 2015 ve výši 500 Kč a použijte prosím účet číslo 2000238376/2010. Pro automatické párování příchozích plateb do variabilního symbolu uveďte ID Vašeho profilu (klikněte Můj profil ->  ID je uvedeno v platebních údajích) a do textu platby uveďte jméno a příjmení.

vzorová průkazka 2015

 

Věříme, že tento systém opět celý proces létání na Pálavě usnadní.


Výbor PG Pálava